Назад Назад

Порадник

Порадник
бачити все

Інструкції

Інструкції
бачити все

FAQ - часті питання

FAQ - часті питання
бачити все

Технічна підтримка

Витяжки
Телескопічні

Сортувати за

Показати фільтр
Ціна
Ширина
Колір
Витяжка вбудована Amadis Inox - Нержавіюча сталь - 50 см / 60 см

Клас енергоефективності: D

Amadis Inox

4373.00 грн

 • 50 см
 • 60 см
Витяжка вбудована Amadis Black - Чорний глянець - 50 см / 60 см

Клас енергоефективності: D

Amadis Black

4373.00 грн

 • 50 см
 • 60 см
Витяжка вбудована Amadis White - Білий - 50 см / 60 см

Клас енергоефективності: D

Amadis White

4373.00 грн

 • 50 см
 • 60 см

Витяжки
Телескопічні

Кухонні витяжки вбудовані в кухонні меблі.

Вбудовані витяжки - універсальне рішення для кожної кухні. Ці витяжки не займають багато місця і чудово вписуються в шафу, роблячи кухонні витяжки практично невидимими на кухні. Повновбудовані витяжки - ідеальне рішення для тих, хто не має занадто багато місця в кімнаті, але  хочуть мати розкішне і унікальне кухонне обладнання.

Телескопічна витяжка

Корпус витяжки вбудовується в кухонну тубу, видимою залишається тільки висувна панель. Витяжка приводиться в дію під час висунення передньої панелі, така процедура полегшує приготування їжі, тому що пара не виходить за межі витяжки, і всі запахи і дим, що утворюються під час приготування, втягуються у витяжку. Телескопічні кухонні витяжки є тихим і ефективним рішенням для маленьких і середніх кухонь, а механізм руху передньої панелі зробить приготування їжі легше, ніж будь-коли. Коли ви не користуєтеся цим обладнанням, панель витяжки можна вставити на своє місце, і вона не займе цінне місце на вашій кухні. Телескопічна витяжка була розроблена з урахуванням вимог найвибагливіших клієнтів. Телескопічна витяжка, яка має рухомий механізм з включенням і відключенням кухонної витяжки, є абсолютним хітом!

Витяжки та доступні кольори

Всі витяжки нашого асортименту виготовлені з високоякісних компонентів. Нержавіюча сталь, листовий метал або гартоване скло, а також всі деталі та комплектуючі які використовуються у виробництві наших витяжок виключно від європейських постачальників. Кухонні витяжки доступні в різних колірних варіантах з різними комбінаціями сировини, але поєднання гартованого скла з нержавіючою сталлю стає все більш і більш популярним.

Вбудована кухонна витяжка є також освітлювальним приладом.

Вбудовані витяжки є ідеальним джерелом світла, вони чудово освітлюють кухонну стільницю та роблять приміщення, освітленим і затишним. Усі вбудовані витяжки обладнані високоякісним світлодіодним освітленням.

Витяжка з хорошим освітленням також добре працює з точки зору зручності, забезпечуючи якісне освітлення безпосередньо в місці приготування їжі.

 

Ціна на вбудовані витяжки.

Наша компанія гарантує, що наші вбудовані витяжки  відповідатимуть Вашим вимогам. Наша місія полягає в тому, щоб надати Вам вбудовану витяжку в найкращі якості, і в той же час, за оптимальною ціною. Перш за все, однак, у вас є гарантія, що кожна вбудована витяжка, яку ми продаємо, виготовлена з високоякісних матеріалів та комплектуючих,а також має унікальний, естетичний дизайн. Оскільки Ваша думка є важливою для нас, ми прагнемо забезпечити, щоб вбудовані витяжки відповідали потребам і очікуванням наших клієнтів.

Подовжіть гарантію своєї витяжки!

Відправте нам фотографію своєї витяжки Nortberg в інтерєрі та отримайте додаткову гарантію на 6 місяців!

 1. Придбайте витяжку Nortberg
 2. Зробіть фото витяжки в інтер'єрі
  вашої кухні
 3. Завантажте зроблені фото на платформу Nortberg
 4. Отримайте подовжену гарантію
Скористатись

Чому
NORTBERG?

 • Швидка
  та безпечна доставка
 • Продукт
  безпосередньо від виробника
 • Гарантія
  якості
 • Гарантійний
  та післягарантійний сервіс

Сторінка використовує файли Cookies