Назад Назад

Порадник

Порадник
бачити все

Інструкції

Інструкції
бачити все

FAQ - часті питання

FAQ - часті питання
бачити все

Технічна підтримка

Ексклюзивні кухонні витяжки - NORTBERG

Наша історія

Виробництво кухонних витяжок ТМ NORTBERG було засноване в 1989 році. З того часу наша компанія досягла значних успіхів в даній галузі та змогла завоювати довіру вимогливих Європейських покупців.

Протягом останніх 30 років ми створюємо ексклюзивні продукти як для приватних клієнтів так і компаній-партнерів. Всі наші кухонні витяжки виготовлені з високоякісних комплектуючих від перевірених Європейських постачальників. Продукти нашого бренду розроблені в тісній співпраці з авторитетними дизайнерами, а наші інженери, технічні фахівці та виробничий персонал забезпечують найвищу якість у всіх аспектах.

Ми переконані, що наші інноваційні рішення є причиною популярності наших продуктів. Витяжки ТМ NORTBERG характеризуються не лише функціональними можливостями та сучасним дизайном, але й найвищою якістю та доступними цінами. Ми постійно розширяємо свій модельний ряд, дотримуючись нових тенденцій у світі побутової техніки та беручи до уваги відгуки наших клієнтів. 

Спільною рисою всіх наших витяжок є унікальний дизайн, однак не менш важливою є висока технологічність продуктів. Саме тому наші кухонні витяжки мають чи не найнижчий рівень шуму на ринку. Наша продукція є надійною, сучасною, енергозберігаючою та відповідає всім вимогам і стандартам ЄС. 

Продукція ТМ NORTBERG розробляється з надзвичайною ретельністю та виготовляється з матеріалів найвищої якості, таких як матова нержавіюча сталь, кераміка та гартоване скло. Широкий асортимент надає можливість підібрати потрібну модель під будь який стиль кухні.

Вироби TM NORTBERG задовольнять потреби навіть самих вибагливих клієнтів та підкреслять їх індивідуальність.

Перший в Україні віртуальний салон з кухонними витяжками

Перейти до салону

Чому
NORTBERG?

 • Про нас
  Швидка
  та безпечна доставка
 • Про нас
  Продукт
  безпосередньо від виробника
 • Про нас
  Гарантія
  якості
 • Про нас
  Гарантійний
  та післягарантійний сервіс

Сторінка використовує файли Cookies