Назад Назад

Порадник

Порадник
бачити все

Інструкції

Інструкції
бачити все

FAQ - часті питання

FAQ - часті питання
бачити все

Технічна підтримка

Технологія

Innovation
I

інновації постійно ведуть нас по шляху вдосконалення і покращення наших виробів.

Ecology
e

екологія є важливим елементом, на який ми завжди зважаємо при створенні нових кухонних витяжок, оскільки вони можуть сприяти поліпшенню навколишнього середовища та гармонійного життя з природою.

Idea

Саме завдяки ідеї ми постійно вдосконалюємо і створюємо нашу продукцію з думкою про наших клієнтів.

Design
d

співпраця з талановитими дизайнерами дозволяє нам постійно створювати елегантні, витончені моделі, які є частиною нашої душі  і любові до прекрасного.

Air
a

повітря є найважливішою складовою нашого життя, тому  якість і чистота якого є невід'ємним елементом нашого продукту.

Технологія Технологія

BIOSKYtechnology

Запахи, пара, дим, пилок, спори, бактерії та віруси природним чином усуваються завдяки використанню інноваційних технологій.           

Немає небезпечних викидів. Немає потенційно шкідливих іонів небезпечних для здоров'я, без озону та ультрафіолетових променів. Запатентована система, що базується на використанні високої температури, спрямована на поліпшення якості повітря в приміщеннях легким, безпечним і ефективним способом.

Ефективна проти
- запахів
- вірусів
- бактерій
- грибків
- плісняви
- пилу та алергенів

Технологія Технологія

DEOtech

Натисніть і відчуйте свіжість.
Перші в світі витяжки з можливістю освіжати повітря завдяки вбудованій системі.
Після приготування їжі або коли ви відчуваєте необхідність освіжити приміщення, просто активуйте функцію Deotech, яка випускає чисте ароматизоване повітря прямо з витяжки.
Ми пропонуємо кілька унікальних ароматів, які можна легко  замінити новими.


Доступні аромати:
- Кришталева чистота
- легкий вітерець
- аромат дому
 


 

Технологія Технологія

Supersilent

Максимальна продуктивність при малому рівні шуму.

Новий шумопоглинач, встановлений на виході з турбіни, здатний зменшити шум, який створюється повітряним потоком.                                                                 
Виготовлений з шумопоглинаючих матеріалів, він створює завихрювання повітря що зменшує шум на 25%, не впливаючи на продуктивність витяжки. Запатентована система, основана на використанні високої температури, призначена для зменшення шуму роботи приладу  в приміщеннях легким, безпечним і ефективним способом.
 

 

Технологія Технологія

Hotair

Функція Hotair, завдяки якій повітря на варильній поверхні нагрівається інфрачервоним світлом.

Ця функція  дозволяє довго залишати їжу на тарілці теплою і придатною до споживання.

Гігієнічна та зручна функція Hotair ґрунтується на тих самих принципах, що використовуються в багатьох професійних гастрономічних системах для тривалого зберігання їжі при потрібній температурі.

Технологія Технологія

Ecoenergysaving

Нова інверторна система управління дозволяє нашим виробам мати низьким рівень  енергоспоживання.
Клас високої ефективності виробу  при низькій потужності  в кухонних витяжках тепер є реальністю. З новою інверторною системою керування, споживана потужність традиційної витяжки значно зменшується в залежності від швидкості від 30% до 70%. 

Наші моделі обладнані новими малопотужними системами  з найвищим рівнем енергоефективності.
 

Технологія Технологія

Hiperformance

На наші витяжки встановлено високопродуктивні турбіни потужністю 1200 м3 / год.

Завдяки цим турбінам, наші витяжки можуть задовольнити очікування навіть найвибагливіших клієнтів, які цінують свіжість на кухні.
 

Технологія Технологія

Technologia LED

Це нове покоління освітлення, яке характеризується чистим і яскравим світлом. Завдяки цьому компоненти освітлення дають набагато краще світло і набагато більш стійкі до зовнішніх умов, ніж традиційні галогенові  лампи та лампи розжарювання.
Кожна витяжка Nortberg оснащена світлодіодним освітленням, яке характеризується високою надійністю, стійкістю до коливань напруги та комфортним світлом без пульсацій. Їх термін служби становить близько 100 000 год. Більше того, світло безпечне для очей і не втомлює їх.
 

Технологія Технологія

Easy-clean

Витяжки Nortberg виготовлені з високоякісних листів  нержавіючої сталі. У випадку фарбованих витяжок, ми використовуємо фарбу від  італійської авторитетної компанії, завдяки чому очищувати витяжку  легко і процес не має негативного впливу на матеріал.

Технологія

Smart Control

Сенсорний екран дозволяє, через ряд іконок, контролювати функції витяжки, а також містить багато практичних додатків, таких як функція таймера, датчик зміни фільтра, швидкість витяжки тощо. У наших виробах є кілька різних версій систем контролю.

Технологія

Sensor

Він працює як датчик присутності, який автоматично активує режим освітлення для полегшення операцій під час приготування, коли ми знаходимося поблизу витяжки. Коли ми відходимо від витяжки, світло автоматично вимкнеться через деякий час.

Технологія

Radio system

Вбудована система для прослуховування FM-радіо створює приємну і розслаблюючу атмосферу на кухні. Два індукційних гучномовця забезпечують належну якість звуку з максимальною надійністю. Система повністю захищена від випарів і температури.

Технологія

Hi-filter

Нове та покращене покоління фільтрів, які прикріплені до алюмінієвих фільтрів. Фільтри Hi-Filter  як і алюмінієві фільтри можна мити в посудомийній машині або вручну. Hi-Filter регенерують миттям і потім поміщають в піч на 15 хвилин при температурі 100 градусів. Цей цикл можна повторити десятки разів, щоб забезпечити тривалий строк служби. Кожен фільтр можна використовувати до 3 років на відміну від 4-6 місяців використання традиційних вугільних фільтрів.

Чому
NORTBERG?

 • Технологія
  Швидка
  та безпечна доставка
 • Технологія
  Продукт
  безпосередньо від виробника
 • Технологія
  Гарантія
  якості
 • Технологія
  Гарантійний
  та післягарантійний сервіс

Сторінка використовує файли Cookies