Назад Назад

Порадник

Порадник
бачити все

Інструкції

Інструкції
бачити все

FAQ - часті питання

FAQ - часті питання
бачити все

Технічна підтримка

Аксесуари

Сортувати за

Показати фільтр
Ціна
Ширина
Колір
Модель

Аксесуари

Аксесуари для витяжок

Купівля кухонної витяжки - це одна справа, а придбання аксесуарів - наприклад, вугільного фільтра,  або жирового фільтра - інша. Ми прагнемо задовольнити  очікування наших клієнтів, як тих, хто вже користується нашими витяжками, так і тих, хто тільки планує купити кухонні витяжки. Ми допомагаємо при виборі аксесуарів, ви завжди можете зв'язатися з нашою гарячою лінією для  консультації. Кожна витяжка, будь то острівна, стельова, пристінна чи вбудована комплектуються універсальними аксесуарами. Це означає, що вони підходять практично до будь-якої кухонної витяжки, незалежно від її типу. Звичайно, є винятки, але  вони будуть детально описані в характеристиках продукту.

Аксесуари

які призначені для кухонних витяжок легко очищаються та замінюються. Ми хочемо, щоб наші клієнти були задоволені своїм вибором, тому наша компанія також продає аксесуари для кухонних витяжок, таких як вугільні фільтри, витяжні канали, турбіни, жирові фільтри, пульти ДК та засоби для очищення.

 

З аксесуарів для кухонних витяжок які найчастіше купляють

це вугільний фільтр. Ми виділяємо два типи: квадратний вугільний фільтр і круглий вугільний фільтр. До кожного типу турбіни підходить відповідний тип фільтру. Ці фільтри абсорбують пару, дим та запахи, які виділяються під час приготування їжі.

Крім того, також хочемо виділити  алюмінієвий жировий фільтр для витяжки, який служить тривалий термін, хоча при сильному забрудненню ми рекомендуємо його змінити. Зазвичай, необхідно придбати два або навіть три алюмінієві фільтри для витяжки, все залежить від моделі.

 

Ми є безпосереднім виробником кухонних витяжок

і всі деталі та компоненти, з яких виготовляються наші витяжки, також виробляються у нас. Це означає, що всі частини кухонної витяжки є взаємозамінними і в разі дефекту ми надаємо сервісну допомогу. Перш ніж самостійно замінювати компоненти, ми рекомендуємо Вам зв'язатися з нами по електронній пошті або по телефону, щоб уникнути пошкоджень.

 

Ми завжди дбаємо, щоб задовольнити найвищі очікування наших клієнтів, тому можна попередньо пройти консультацію щоб  вибрати аксесуари які саме вам потрібні.

Подовжіть гарантію своєї витяжки!

Відправте нам фотографію своєї витяжки Nortberg в інтерєрі та отримайте додаткову гарантію на 6 місяців!

 1. Придбайте витяжку Nortberg
 2. Зробіть фото витяжки в інтер'єрі
  вашої кухні
 3. Завантажте зроблені фото на платформу Nortberg
 4. Отримайте подовжену гарантію
Скористатись

Чому
NORTBERG?

 • Швидка
  та безпечна доставка
 • Продукт
  безпосередньо від виробника
 • Гарантія
  якості
 • Гарантійний
  та післягарантійний сервіс

Сторінка використовує файли Cookies