Назад Назад

Порадник

Порадник
бачити все

Інструкції

Інструкції
бачити все

FAQ - часті питання

FAQ - часті питання
бачити все

Технічна підтримка

Витяжки
Інтегровані

Сортувати за

Показати фільтр
Ціна
Ширина

На даний час немає продуктів в даній категорії

Витяжки
Інтегровані

Витяжки інтегровані

Інтегровані витяжки є найсучаснішим рішенням для клієнтів, які цінують простір і зручність на кухні. Це, мабуть, самий  інноваційний спосіб поєднати унікальний дизайн і сучасні технології. Кухонна витяжка інтегрована в індукційну варильну поверхню є новинкою на українському ринку, яка прийшла до нас з Італії, країни стильних та інноваційних рішень. Мода інтегровані витяжки - це можливість для тих, хто хоче зберегти багато місця на своїй кухні і надати їй сучасний стиль. Інтегровані витяжки - це чудовий спосіб зберегти місце на вашій кухні.

Інтегровані кухонні витяжки поставляються в різних варіантах. Витяжка може бути вбудована в кухонну стільницю, встановлену поруч з плитою, або це може бути індукційна варильна поверхня з вбудованою витяжкою. Найбільш популярними моделями в Україні є класичні витяжки, але все частіше наші клієнти вибирають більш сучасні варіанти кухонної витяжки, наприклад, витяжку із вбудованою варильною поверхнею. Всі версії інтегрованих витяжок мають однакові особливості - вони поєднують надійність, інновації, функціональність і довговічність. Все це відповідає вашим найвищим очікуванням в кухонному  інтер'єрі. Ми хочемо, щоб ваша думка про наші продукти була найкращою.

Інтегрована витяжка стає все більш популярною завдяки тому, що вона невидима на кухні. Це легке, безпечне та ефективне рішення для найвимогливіших клієнтів, які цінують стиль і елегантність на кухні. Витяжка з інтегрованою індукційною плитою являє собою розкішну комбінацію, яка дозволяє: збільшити простір на кухні і розумно розпорядитись корисною площею.

Витяжка вбудована в варильну поверхню працює так, що вона може надійно втягувати пар, дим та інші запахи, які виникають під час приготування їжі. Витяжка має різні (залежно від обраної моделі) дренажі для витягування пари. Найвища якість і новітні технології, завдяки яким цей проект було створено, використовують інноваційні рішення на кухні, щоб приготування їжі радувало нас.

Інтегровані витяжки мають багато переваг, але найбільшою з них є можливість розміщення такої  витяжки в кухні, як маленькій, так і великій. Крім того, витяжку можна розмістити на пристінній кухні або на кухонному острові. Все залежить від місця призначення і смаку.

Витяжка, інтегрована в варильну поверхню, може бути приєднана до вентиляційного каналу, або її можна використовувати з вугільними фільтрами в режимі рециркуляції.

Пристінна інтегрована витяжка

Ця витяжна витяжка має специфічну конструкцію, завдяки якій ефективність поглинання запахів під час приготування їжі збільшується до максимуму. Верхня частина витяжки встановлюється поруч з нагрівальною плитою і керується завдяки пульту дистанційного керування, який входить до комплекту з кухонною витяжкою.

Витяжка вбудована в варильну поверхню

Витяжка вбудована в варильну поверхню є абсолютним хітом. Витяжка знаходиться в конструкції варильної поверхні на яку вона встановлена. Витяжка практично невидима, тому що вона виглядає як звичайна варильна поверхня.

 

Подовжіть гарантію своєї витяжки!

Відправте нам фотографію своєї витяжки Nortberg в інтерєрі та отримайте додаткову гарантію на 6 місяців!

 1. Придбайте витяжку Nortberg
 2. Зробіть фото витяжки в інтер'єрі
  вашої кухні
 3. Завантажте зроблені фото на платформу Nortberg
 4. Отримайте подовжену гарантію
Скористатись

Чому
NORTBERG?

 • Швидка
  та безпечна доставка
 • Продукт
  безпосередньо від виробника
 • Гарантія
  якості
 • Гарантійний
  та післягарантійний сервіс

Сторінка використовує файли Cookies