Назад Назад

Порадник

Порадник
бачити все

Інструкції

Інструкції
бачити все

FAQ - часті питання

FAQ - часті питання
бачити все

Технічна підтримка

Витяжка та варильна поверхня 2 в 1 - чи варто?

14.11.2019, Витяжки

Кухонні витяжки, вбудовані з варильною поверхнею, є відносно новим рішенням на ринку. З цієї причини багато людей дивляться на них з недовірою. Чи є причини для занепокоєння? Ми хочемо допомогти розібратись і пояснити, про що йдеться.

кухонні витяжки вбудовані

Витяжки, інтегровані з варильною поверхнею, є відносно новим рішенням на ринку. З цієї причини багато людей дивляться на них з недовірою. Чи є причини для занепокоєння? Ми хочемо допомогти розібратись і пояснити, про що йдеться.

Безумовно, треба визнати, що поєднання витяжки і варильної поверхні в одному є розумним рішенням, яке об'єднує два взаємопов’язані прилади. Безумовно це рішення сподобається людям, які цінують мінімалізм, сучасність і просто хочуть зберегти простір на кухні.

витяжка повновбудована

Найбільш відомою і в той же час найцікавішою конструкцією є витяжки, що повністю заховані під варильною поверхнею. Всі елементи витяжки, розташовані безпосередньо під нею, внаслідок чого вони стають повністю невидимими ззовні. Ви напевно дивуєтеся, як їм вдається відводити чи фільтрувати випари та запахи? Це відбувається завдяки двом замаскованим отворам по обидві сторони варильної поверхні, які після включення витяжки автоматично відкриваються. Повітря втягується безпосередньо з посуду в якому ви готуєте.

   

Це досить новаторський і сучасний прилад. Особливо, якщо ми хочемо обмежити кількість кухонного обладнання, заощадити місце. Витяжка інтегрована з варильною поверхнею завоює серця фанатів техніки - особливо новітньої.

Недоліки? Встановлення витяжки з варильною поверхнею вимагає додаткового простору в кухонній тумбі, але звільняє місце для вашої фантазії в кухонні кімнаті.

Чому
NORTBERG?

 • Швидка
  та безпечна доставка
 • Продукт
  безпосередньо від виробника
 • Гарантія
  якості
 • Гарантійний
  та післягарантійний сервіс

Сторінка використовує файли Cookies