Назад Назад

Порадник

Порадник
бачити все

Інструкції

Інструкції
бачити все

FAQ - часті питання

FAQ - часті питання
бачити все

Технічна підтримка

Виставка Warsaw Home 2019: ефективна вентиляція і незвичайний дизайн продуктів Nortberg

18.10.2018, Події

Вперше в історії виставки Warsaw Home був представлений польськтй виробник кухонних витяжок, які протягом багатьох років завойовували серця клієнтів не тільки в Польщі, але і в інших європейських країнах, включаючи Норвегію, Німеччину, Австрію та Україну. Бренд Nortberg довів, що якість і дизайн є важливими критеріями при виборі продукції.

Витяжки Nortberg

Warsaw Home - однією з найважливіших виставок дизайну в Польщі. Недарма виставковий стенд бренду Nortberg з'явився серед експонентів, щоб представити дизайн своєї продукції широкій аудиторії. Nortberg, це бренд відомий клієнтам в основному від продажу високоякісних витяжок. Він пропонує повний асортимент моделей – пристінні, острівні, вбудовані та стельові.

Під час цьогорічної виставки «Warsaw Home» нам вдалося поспілкуватися з представниками компаній, про останні тенденції та найбільш продавані моделі на Європейському ринку.

- Безумовно, варто згадати острівні моделі, які прикріплені до стелі естетичними тросами. Ми також бачимо великий інтерес до декоративних настінних моделей, а також до вбудованих виробів. Остання продуктова лінійка дебютувала на виставці «Warsaw Home» - прокоментував Норберт Тофіл, власник Nortberg.

Okapy kuchenne Nortberg, targi Warsaw Home 18

На виставці Warsaw Home, компанія представила прекрасний стенд в дусі класичного чорно- білого – шарму.

Одна з найбільш інноваційних і найновіших острівних моделей, що пропонується брендом Nortberg - Starlight RGB - справила велике враження на відвідувачів. У ній використовується енергозберігаючі світлодіоди з приємним, регульованим світлом. Важливо, що в найсучаснішій версії витяжки реалізоване освітлення RGB, тому клієнти можуть за власним бажанням змінювати кольори підсвічування скляної панелі витяжки. Завдяки цій можливості витяжка є не тільки ефективним інструментом у боротьбі з кухонними парами, але перш за все унікальним елементом дизайну інтер'єру. Витяжка встановлюється сталевими кабелями, які також можна вільно регулювати, регулюючи висоту витяжки над плитою. Ще однією унікальною прем'єрою на Warsaw Home була модель Integra, в якій витяжка інтегрована з індукційною плитою.

Ekskluzywne okapy Nortberg, targi Warsaw Home 18

Magda Strzykalska, BiznesTuba

Чому
NORTBERG?

 • Швидка
  та безпечна доставка
 • Продукт
  безпосередньо від виробника
 • Гарантія
  якості
 • Гарантійний
  та післягарантійний сервіс

Сторінка використовує файли Cookies