Назад Назад

Порадник

Порадник
бачити все

Інструкції

Інструкції
бачити все

FAQ - часті питання

FAQ - часті питання
бачити все

Технічна підтримка

Тиша і спокій на кухні - розкіш, в яку варто інвестувати

Робота витяжки ще ніколи не була такою комфортною для користувача. Компанія Nortberg представляє абсолютно інноваційну систему Super Silent. Навіть під час найінтенсивнішого режиму роботи витяжки ви майже не чуєте її.
Кухонна витяжка
1 Дахова турбіна
Бере на себе роль традиційного двигуна, який у звичайній системі працює прямо над головами користувачів, тобто в корпусі витяжки. Дахові турбіни Nortberg - це широкий асортимент безвідмовної та надійної продукції різного розміру та потужності відповідно до потреб користувачів.
2Перехідник на дах
Дозволяє поєднати революційну систему в одне ціле. Модель переходу та його колір можна ідеально підібрати до будь-якого даху.
3Витяжка без турбіни
Її зовнішній вигляд не відрізняється від традиційних моделей, вибір яких величезний. Пропозиція включає пристінні і вбудовані витяжки, а також стельові та острівні. Усі моделі можуть бути оснащені системою Super Silent.

Готуйте та відпочивайте на надзвичайно тихій кухні

Представляємо абсолютну новинку на українському ринку, революційне рішення для вентиляції кухні. Система Super Silent забезпечує видалення непотрібних випарів та запахів без звиклих шумів, на відміну від традиційної витяжки. Ідеально тиха кухня можлива завдяки поєднанню двох елементів - витяжки без вбудованого мотора та турбінного вентилятора на даху. Робота пристрою фактично відбувається поза приміщенням, тож ми можемо попрощатися з усіма набридлими звуками назавжди та відпочити на затишній безшумній кухні.
Побачити моделі витяжок
vs
звичайна кухня
Тиха
На 40% тихіша робота витяжки
Ефективна
Більше 1000 м³/год продуктивності
Екологічна
Низьке споживання енергії
Кухонна витяжка
– традиційна система
Витяжка та турбіна на даху – тиха кухня

Nortberg Super Silent System


- чому воно того варте?
 • унікальна технологія, яка гарантує максимальний комфорт використання безшумної витяжки
 • легка і проста установка системи в будь-якому приватному будинку. Також можливо модернізувати традиційні системи вентиляції кухні системою Super Silent
 • максимальна продуктивність забезпечується високою ефективністю дахової турбіни
 • Проста робота системи - користувач не помітить різниці в способі керування системою кухонної вентиляції, оскільки витяжка з даховим вентилятором утворює єдине ціле
 • Універсальне рішення, яке можна адаптувати до розміру існуючого вентиляційного каналу, та будь-якого типу дахового покриття.

3 елементи тихої кухні

Витяжка без турбіни
Її зовнішній вигляд не відрізняється від традиційних моделей, вибір яких величезний. Пропозиція включає пристінні і вбудовані витяжки, а також стельові та острівні. Усі моделі можуть бути оснащені системою Super Silent.
Перехідник на дах
Дозволяє поєднати революційну систему в одне ціле. Модель переходу та його колір можна ідеально підібрати до будь-якого даху.
Дахова турбіна
Бере на себе роль традиційного двигуна, який у звичайній системі працює прямо над головами користувачів, тобто в корпусі витяжки. Дахові турбіни Nortberg - це широкий асортимент безвідмовної та надійної продукції різного розміру та потужності відповідно до потреб користувачів.
Часті питання
Читати більше  
Монтаж продуктів Nortberg Super Silent
Читати більше  
Nortberg Super Silent
- як це працює
Читати більше  
Часті питання
Коли я обираю систему Nortberg Super Silent, чи потрібно мені відразу вибирати модель витяжки?

Немає потреби. Досить вказати тип витяжки - чи це буде острівна витяжка, пристінна, вбудована або стельова. Це потрібно для правильного підбору потужності турбіни. Визначитися з конкретною моделлю витяжки можна пізніше.

Яким повинен бути поперечний переріз кабелю, який з’єднує витяжку з турбіною?

Ідеальний переріз кабелю для підключення витяжки до турбіни становить 3x1,5 мм.

Як правильно змонтувати вентиляційний канал в системі Nortberg Super Silent?

Перш за все, зверніть увагу на діаметр вентиляційної труби. Він повинен бути не менший 125 мм. Ідеальний діаметр - 160 мм. Під час монтажу важливо уникати перегинів труби  і прокладати її якомога пряміше від витяжки  до турбіни на даху. У місцях згинів необхідні плавні переходи та округлі вигини. Гострі кути перешкоджатимуть вільному потоку повітря та зменшать ефективність системи.

Я планую встановити вдома комплект Nortberg Super Silent, але не знаю, чи можна модернізувати наявну традиційну систему?

Так, звісно, за умови що існує можливість прокладання кабелів підключення дахової турбіни поза межами вентиляційного каналу або на кухні є два вентиляційні канали. Один з каналів можна використати для прокладання кабелів від витяжки до дахової турбіни а інший для загальної вентиляції приміщення. Якщо при монтажі ви хочете одночасно замінити витяжку, найкраще придбати таку, яка призначена для системи тихої кухні, тобто без вбудованого двигуна. Якщо ви хочете залишити існуючу витяжку, потрібно зняти мотор з вашої витяжки та встановити дахову турбіну з перехідником. В такому випадку робота турбіни регулюється тиристорним регулятором, який також можна придбати в нашій компанії.

Чи є дахова турбіна рішенням на роки? Який її термін експлуатації?

Турбіна на даху - відмінне рішення для тих, хто цінує надійні системи на довгі роки. Термін експлуатації турбіни Nortberg  становить 15-20 років.

Чи можна встановлювати витяжку із системою Super Silent у багатоквартирному будинку?

На жаль ні. Система може бути встановлена ​​в приватних будинках або в будинках, де вентиляційні канали для кухонних витяжок виведені окремо.

Монтаж продуктів Nortberg Super Silent

Правильна установка - це запорука успіху та гарантія отримання переваг системи Super Silent. Це завдання, яке варто довірити спеціалістам, хоча воно не надто складне.

Система складається з трьох основних елементів: витяжки без двигуна, турбіни на даху та вентиляційного каналу, що з'єднує ці компоненти. Турбіну та витяжку можна вибрати з великого асортименту товарів, які пасуватимуть вашій кухні як з функціональної, так і з візуальної точки зору.

Щоб система Super Silent функціонувала належним чином, перш за все слід правильно встановити вентиляційний канал. Є кілька простих правил, які слід пам’ятати.

Перш за все, зверніть увагу на діаметр вентиляційної труби, він повинен бути не менший 125 мм. Ідеальний діаметр - 160 мм. Під час монтажу важливо уникати перегинів труби і прокладати її якомога пряміше від витяжки до турбіни на даху. У місцях згинів необхідні плавні переходи та округлі вигини. Гострі кути перешкоджатимуть вільному потоку повітря та зменшать ефективність системи.. Рекомендований переріз кабелю, що з'єднує витяжку з турбіною, становить 3x1,5 мм.

Тиха кухня - новий стандарт якості

Будинок, який є комфортним для мешканців, практичним та надзвичайно зручним - ось ідея нашої компанії з моменту її заснування. Ми першими на українському ринку запровадили це інноваційне та неймовірно зручне рішення - Nortberg Super Silent System. Витяжки з вбудованими двигунами, навіть останнього покоління та найвищої якості, не можуть зрівнятися із системою Super Silent, яку ми пропонуємо. Цю систему вже гідно оцінили багато родин у всьому світі, тож настав час реалізувати її в українських будинках.

Super Silent дозволяє майже повністю усунути шум, що створюється традиційними кухонними витяжками. Витяжки, що використовуються в цій системі, не мають двигуна який створює дратівливий шум. Цей шум неможливо повністю знівелювати навіть у найкращих витяжках з вбудованим мотором.

Тож як це працює? Пари і запахи, зібрані на кухні, відводяться через вентиляційний канал до турбіни на даху будинку. Таким чином, дахова турбіна в системі Super Silent виконує ту ж саму функцію, що і традиційна витяжка. На кухні залишається лише корпус витяжки та регулятор швидкості.

Знижений до мінімуму рівень шуму - не єдина перевага тихої кухні. Як ви могли здогадатись, негативний тиск, що утворюється по всій довжині вентиляційного каналу, робить силу відведення забрудненого повітря набагато більшою, ніж у випадку з традиційними витяжками.

Великою перевагою Super Silent є те, що система не обмежує вибір витяжки. Можна обирати різні типи витяжок та пристосовувати їх до своїх потреб. Систему Super Silent можна встановити із настінними, вбудованими, стельовими та острівними витяжками. Вибір конкретної моделі настільки ж великий, як і у випадку із класичними кухонними витяжками, тому її можна легко підібрати відповідно до дизайну інтер’єру. Аналогічна ситуація з даховими турбінами. Ми пропонуємо їх у різних варіантах потужності (N120, N190, N220), та підбираємо відповідно до кольору покрівельного матеріалу. Вся система узгоджується крок за кроком тому є простою у встановленні, естетичною та дуже надійною.

Економічність та гармонія з навколишнім середовищем. Серед великого асортименту турбін ми особливо рекомендуємо турбіну NS. Це енергозберігаючий продукт, який ефективніший та більш економічний, ніж традиційна витяжка.

Споживання енергії турбіною NS на 40-60 % менше, ніж у класичних витяжок з двигуном змінного струму. Вони будуть ідеальними для пристроїв, де стандарт напруги становить 0-10 В.

Зв’яжіться з нашим спеціалістом

Чому
NORTBERG?

 • Silent Home
  Швидка
  та безпечна доставка
 • Silent Home
  Продукт
  безпосередньо від виробника
 • Silent Home
  Гарантія
  якості
 • Silent Home
  Гарантійний
  та післягарантійний сервіс

Сторінка використовує файли Cookies