Витяжка для лофту! Кухня в індустріальному стилі.
18.07.2023, Витяжки
Витяжка для лофту! Кухня в індустріальному стилі.
Лофт це суворо, авангардно і вишукано. Лофт вимагає розуміння, знань та досвіду. Він поєднує в собі прості форми, економічну кольорову палітру та промисловий характер. Індустріальний стиль, раніше асоціювався лише з житловими приміщеннями, а сьогодні сміливо входить на кухню! На стінах - цегла з відкритими трубами, на підлозі бетон, і все освітлюється лампочками на довгому чорному кабелі. Чи може таке аранжування зробити "серця дому" затишним?
Швидкий стрибок… через океан
Перші промислові будівлі з’явилися в США у 18 столітті і були побудовані з урахуванням вимог не кого іншого, як страхових компаній. Заводи та склади, що будувались, мали бути спроектовані так, щоб мінімізувати ризик пожежі, отже, прості фасади, відкритий простір та плоскі дахи. Усі будівлі також характеризувалися величезними вікнами, щоб забезпечити якомога більший доступ природного світла. Прорив у промисловій архітектурі відбувся з розвитком технологій та автоматизацією виробництва. Інтер’єри залів та складів також повинні були адаптуватися до швидких змін. Бетон і сталь, а також сильне освітлення стали постійними супутниками в промислових будівлях. Автором промислових змін на початку ХХ століття вважається Альберт Кан, "архітектор Детройта", який, між іншим, проектував фабрику Дірборн для Генрі Форда. У 30-40-х роках спостерігався бурхливий розвиток промисловості, і компанія Кана до 1938 року відповідала за велику кількість проектів промислових об'єктів в США. Незабаром потенціал промислових просторів помітили художники, які використовували великі простори для студій. Енді Уорхол створив своє нью-йоркське ательє на колишній фабриці капелюхів. Майже вся богема Емпайр-Сіті наслідувала його приклад, обираючи покинуті промислові будівлі для навчальних робіт та квартир. Їх потенціал незабаром відкриють пересічні американці, а за ними і європейці.
Дорожня карта для Лофту
Зростаюча популярність індустріального стилю означала, що на додаток до класичних лофтів (хард лофтів), тобто приміщень, пристосованих до постіндустріальних об'єктів, на ринку також з'явилися софтлофти, тобто квартири та будинки, стилізовані під індустріальний інтер'єр. Лайтмотивами індустріального стилю є простори, велике скління та строгість форм.
Основою для створення промислових інтер’єрів є природні матеріали, що використовуються для створення основ обстановки. Основними характеристиками простору, влаштованого в індустріальному стилі, є строгість, великі простори та обмежена палітра кольорів. Його присутність сильно відзначається бетоном, що видно у багатьох облаштуваннях. Дизайн композиції також підкріплений каменем, який може стильно прикрасити кухонні стільниці. З металу можна виготовити підвісні світильники, елементи обробки меблів, рами для столів та стільців. Стильне дерево чудово зігріває цю сировину бетону, каменю та металу. Облаштування лофта створює великі можливості для облаштування інтер’єру. Це простір для художників, індивідуалістів, сміливих людей та тих, хто відкритий для експериментів - говорить дизайнер Маріка Кафар
Кухня лофт
Відкритий, великий простір кухні в поєднанні зі їдальнею та вітальнею вимагає ретельного облаштування. Поєднання цегли, сталі, бетону та скла так, що вони складають одне ціле, є зовсім не простим. Завдання архітекторів ще більше ускладнюється тим, що кухня-лофт повинна поєднувати в собі строгість та промисловий характер з певною витонченістю та інтимністю. Ось чому дизайнери інтер’єрів вводять теплі акценти, наприклад, у вигляді міді, ретро-предметів та деталей також тепле освітлення, що підкреслює унікальність композиції. На кухні в індустріальному стилі минуле переплітається із сучасністю.
Витяжка на замовлення!
Необхідним елементом великої просторої кухні в стилі лофт є кухонний острів - найчастіше оброблений природним каменем або кварцовим композитом. Вибрати ідеальну витяжку, яка за своїм дизайном, розміром та функціональністю відповідає припущенням індустріального стилю, є великою проблемою. Усім цим критеріям відповідає витяжка Metropolis польського бренду Nortberg. Простий дизайн, натхненний знаковим принципом "менше - це більше", чудово підкреслює глибокий чорний або універсальний білий. Індустріальна форма: класично перевернута буква Т, підвішена на сталевих трубах, підкуповує своєю невибагливою елегантністю. Витяжка доступна у розмірах: 116, 146 та 176 см з вибором димоходу праворуч або ліворуч. Ефективна турбіна потужністю 1200 м³ / год гарантує ідеальне поглинання всіх парів під час готування. Енергозберігаюче світлодіодне освітлення, багатофункціональне електронне управління, таймер, датчик заміни фільтра та багатошаровий алюмінієвий фільтр, який можна мити в посудомийних машинах - найважливіші переваги цієї острівної витяжки. Витяжка Metropolis, призначена для кухні-студії, стане її лайтмотивом, надаючи їй індустріального стилю.