Назад Назад

Порадник

Порадник
бачити все

Інструкції

Інструкції
бачити все

FAQ - часті питання

FAQ - часті питання
бачити все

Технічна підтримка

Витяжки 21 століття - які можливості ми маємо сьогодні?

13.12.2018, Витяжки

Шумні кухонні витяжки вже є пережитком минулого. Ринок завойований сучасними пристроями, які сьогодні навіть не вимагають спеціального сервісу. Вони самостійно регулюють режим роботи, пристосовуючись до умов навколишнього середовища, а також оснащені багатьма додатковими функціями. Ефективне та елегантне освітлення, управління смартфоном, відтворення плейлиста - це лише деякі з зручностей, які ми зустрічаємо сьогодні в витяжках.

Ми не перебільшуємо, сказавши, що витяжки здатні працювати сьогодні без нашої допомоги. Більш того, вони досить розумні пристрої, автоматично вмикаються та вимикаються за потребою очищення повітря. Як це відбувається? За допомогою автоматичного обладнання. Моделі з цією функціональністю просто звільняють користувачів від зайвих морок. Ми не повинні відключати їх або програмувати їх, тому що вони реагують на те, що відбувається навколо них. І тому, коли режим роботи занадто сильний, вони автоматично змінюють його на менш інтенсивні і навпаки. Вони можуть працювати в 24-годинному режимі, що означає, що вони постійно провітрюють приміщення - вони включаються час від часу, щоб "профілактично" провітрювати. Вони реагують на дим і можуть працювати після закінчення приготування, щоб повністю очистити повітря.

Автоматична інформація про стан фільтрів є великою зручністю. Сучасні витяжки надсилають нам повідомлення, що фільтри потребують очищення. Це велика зручність у використанні - ми не повинні турбуватися і регулярно перевіряти, в якому стані вони знаходяться - прилад буде «вимагати» вчасного очищення. І це не все. На ринку також є доступні витяжки, в яких ми можемо розраховувати інформацію про час необхідністі заміни вугільного фільтра. Правда, простіше?

Витяжки 21 століття дають нам ще більше. Вони не тільки більш зручні у використанні, але й надають нам багато додаткових функцій. Витяжка може бути головною прикрасою кухні – зазвичай так і є. Стає звичною практикою, що сучасні моделі оснащені регульованими рівнями освітлення - вони можуть бути притемнені, освітлюватися залежно від освітленості кімнати. Світло не вмикається миттєво, а поступово збільшує інтенсивність, це зручно ввечері, коли ми виходимо на кухню з темної кімнати, і наше око має звикнути до яскравості. Але це ще не все. Сьогодні деякі моделі витяжок побудовані таким чином, що вони нагадують стильний світильник, а не практичний пристрій. Більше того, ви можете «грати» зі світлом і буквально - змінювати колір з червоного на синій, створюючи зовсім іншу атмосферу в приміщенні.

Оскільки ми прийшли до декорування, варто сказати більше. Сучасні витяжки - це не тільки обладнання, що поглинає випари - це прикраса кожної кухні. Ці пристрої розроблені таким чином, що вони зазвичай є важливим елементом інтер'єру кімнати. Самі матеріали, з яких виготовлені витяжки дуже зручні, а також прості в обслуговуванні – часто виконані з нержавіючої сталі чи гартованого скла.

Дизайнери витяжок також подбали про любителів гаджетів - сьогоднішні витяжки можна поєднувати з мобільними додатками. Вони дозволяють змінювати витяжки на багатофункціональні пристрої – наприклад прослуховування музики та управління з смартфону.

Чому
NORTBERG?

 • Швидка
  та безпечна доставка
 • Продукт
  безпосередньо від виробника
 • Гарантія
  якості
 • Гарантійний
  та післягарантійний сервіс

Сторінка використовує файли Cookies