Назад Назад

Порадник

Порадник
бачити все

Інструкції

Інструкції
бачити все

FAQ - часті питання

FAQ - часті питання
бачити все

Технічна підтримка

Стельова витяжка! Справжня краса мінімалізму!

07.01.2022, Витяжки

Прямі лінії, чисті форми та монохромне поєднання кольорів - найважливіші риси мінімалізму, який був створений у 1980-х роках як вираз повстання проти багатства декорацій, прикрас та пишноти. Інтер’єри, виготовлені з економічних матеріалів, повинні бути функціональними та просторими. І саме для таких аранжувань, влаштованих відповідно до принципу «чим менше, тим краще» була створена колекція стельових витяжок польської марки Nortberg. Стримано, елегантно, з досконалими технічними параметрами, вони ідеально доповнюють мінімалістичну кухню.

Проста форма

Архітектура простоти, як спочатку визначався мінімалістичний стиль, передбачала певну зміну тенденцій, що панують в архітектурі. Формальне багатство поп-арту та постмодернізму замінили прості форми. Відмова від орнаментів, призвели до оформлення таких інтер’єрів, в яких люди мали відчувати себе добре: відпочивати та насолоджуватися своїм оточенням. Композиції без орнаментів, невелика кількість предметів та приглушена колірна палітра разом створюють цілісне ціле, яке сприяє мистецтву гарного життя. Знову, на «маятнику естетики» перемогла любов до простоти.

Без дизайну

Завдання полягало у створенні таких форм, які відрізнятимуться економічним дизайном, простотою використання та досконалою функціональністю. Леонардо да Вінчі мав рацію, коли писав, що "простота є вершиною вишуканості". Прості речі на основі чисто геометричних фігур стали основою усього стилю. Звідси його надзвичайна позачасовість та універсальність. Минають десятиліття, а інтер’єри в дусі «мінімалізму» не старіють, і завджи залишаються актуальними.

Мінімалізм на кухні

На кухні дизайнери інтер’єрів та архітектори зосереджуються на економічному виконанню меблів за допомогою простих ручок, монохромного поєднання кольорів та універсальних матеріалів, таких як камінь, дерево, бетон або скло. Але мінімалізм не означає аскетизм! Кухня  повинна підкорити елегантністю та артистичністю деталей. За невеликою кількістю предметів у «серці будинку» повинна стояти їх унікальність і найвища якість.

Стельові витяжки Nortberg - це інноваційна серія, присвячена мінімалістичним інтер’єрам. Надзвичайно проста форма та увага до деталей кожної моделі  колекції є причиною їх зростаючої популярності. «Наш бренд однозначно любить виклики. Однак мушу визнати, що створення витяжки з легкою, ненав’язливою формою, майже непомітною, при збереженні всіх її функцій виявилося дуже складним завданням. Тому я дуже радий, що популярність стельових витяжок зростає так швидко і що їх все частіше обирають як власники великих кухонь, так і невеликих приміщень », - говорить Норберт Тофіл, власник бренду Nortberg. "Варто зазначити, що наше портфоліо включає найтонші витяжки на ринку, такі як Astor Super Slim, якій між стелею та підвісною стелею потрібно всього 18 см", - додає він. Модель Grand Super Slim, повністю покрита гартованим склом, також ідеально вписується в приміщення мінімалістичного стилю, створюючи єдине ціле зі стелею. З іншого боку, витяжка Decor CR, натхненна виглядом iPhone, блискуче поєднується з будь-якими матеріалами: цеглою, архітектурним бетоном, міддю або хромом.

Витяжка, яку не чути

Проста конструкція стельових витяжок поєднується з новітніми рішеннями. Усі моделі цієї колекції мають високоякісну турбіну, яка ефективно усуває пари над плитою, енергозберігаюче світлодіодне освітлення; бездротовий пульт дистанційного керування і таймер. Встановлюючи пристрій на стелі, витяжка не займає цінного місця. Але ми пішли на крок далі, запропонувавши можливість відключити турбіну від корпусу та встановити його на горищі, чи підсобному приміщенні, щоб мінімізувати рівень шуму під час роботи. «Нас часто запитують, чи пристрій не втрачає свою ефективність. Завдяки тому, що наші стельові витяжки оснащені турбіною потужністю 1200 м³ / год, витяжка виконує свою роботу на 100% », - стверджує Норберт Тофіл.

Стельові витяжки Nortberg - це краса, закрита у простих формах та високоякісних матеріалах. 

Чому
NORTBERG?

 • Швидка
  та безпечна доставка
 • Продукт
  безпосередньо від виробника
 • Гарантія
  якості
 • Гарантійний
  та післягарантійний сервіс

Сторінка використовує файли Cookies