Назад Назад

Порадник

Порадник
бачити все

Інструкції

Інструкції
бачити все

FAQ - часті питання

FAQ - часті питання
бачити все

Технічна підтримка

Чистка витяжки

19.09.2018, Поради

На щастя, сучасні витяжки ідеально пристосовані для чищення та обслуговування. Конструкція та використані матеріали дозволяють звести до мінімуму час на ці заходи. Якщо ми регулярно очищаємо витяжку, це не займе більше декількох хвилин.

З чого почати?

Найкраще вибрати правильні засоби для чищення. Залежно від матеріалу, з якого була виготовлена витяжка, ми повинні вибрати різні миючі засоби. Універсальним рішенням для очищення всіх типів поверхонь витяжок є рідина для миття посуду. В свою чергу не варто використовувати жорстких ганчірок. Ми також повинні уникати використання засобів для очищення інших матеріалів, ніж для тих, з яких було зроблено витяжку. Наприклад - якщо ми використовуємо рідину зі спиртом для очищення фарбованої витяжки, ми можемо просто пошкодити покриття.

Як почистити кухонну витяжку?

Що для чого?

Ну, є кілька простих правил. Скляні витяжки можна очищати рідинами для миття скла і спиртом. Після миття миючими засобами, краще обробити поверхню засобом для миття скла, щоб позбутися від небажаних розводів і надати поверхні елегантному блиску. Для нержавіючої сталі або пластику купуйте засоби призначені для цих матеріалів. Засоби для очищення металу добре справляються з цим завданням, тому що вони містять силіконове масло. Якщо ми хочемо зробити витяжку стійкою до відбитків пальців або інших подібних забруднень, можна відполірувати витяжку засобом з вмістом силіконового масла.

Оскільки ми говоримо про рекомендовані засоби, то хочемо зазначити, що дезінфектори, що містять відбілювачі, можуть призвести до пошкодження поверхні. Це відбувається через занадто велику концентрацію або занадто велику тривалість перебування на поверхні. Те ж саме відноситься і до солі - якщо миючі засоби збагачені хлоридами, будьте обережні з ними.

Легке очищення

Коли ми дізнались, які препарати використовувати, давайте перейдемо до головного завдання. Легко чиститься, як правило, деталі з нержавіючої сталі, пластику, скла та алюмінію. Просто скористайтеся ганчіркою (не шорсткою!) Застосуйте правильний засіб і протріть поверхню. Якщо витяжка вимагає більш ретельного очищення – то круговими рухами протирати і натискати в особливо брудних місцях. Якщо плями жиру не зникають - використовуйте спеціальний розчинник для жиру.

Звичайно, не будемо забувати про жирові фільтри - сьогодні їх можна мити в посудомийній машині без шкоди для них. Якщо мити їх в ручний спосіб, то просто занурте його у розчин води та рідини для миття посуду протягом приблизно 20-25 хвилин.

Ганчірка для чистки витяжки

Основою є системність

Якщо ми будемо робити це регулярно, то витяжка буде служити нам протягом багатьох років, більше того – буде зберігати гарний вигляд. В іншому випадку забруднення всередині може вплинути на несправність пристрою. Витяжку варто прибирати щотижня, якщо ви готуєте часто, раз на два тижні - якщо ви використовуєте її рідше. Звичайно ж, використання кришок для посуду під час готування дозволить менше забруднювати витяжку.

Чому
NORTBERG?

 • Швидка
  та безпечна доставка
 • Продукт
  безпосередньо від виробника
 • Гарантія
  якості
 • Гарантійний
  та післягарантійний сервіс

Сторінка використовує файли Cookies