Назад Назад

Порадник

Порадник
бачити все

Інструкції

Інструкції
бачити все

FAQ - часті питання

FAQ - часті питання
бачити все

Технічна підтримка

Виставка INTERIOR MEBEL 2020 KYIV - нові світові тренди в дизайні інтерєрів.

12.03.2020, Події

З 5-го по 9-те лютого 2020 року в МВЦ в Києві пройшла міжнародна виставка меблів, освітлення та декору Interior Mebel.

  Найважливіша подія інтер'єрного ринку України в дев'ятий раз зібрала воєдино всіх галузевих професіоналів - провідних європейських і українських виробників меблів, освітлення та декору, побутової техніки, іменитих дизайнерів, архітекторів і профільні ЗМІ.

Виставка INTERIOR MEBEL по праву стала ключовою подією на інтерєрному ринку України та ідеальним майданчиком для презентації останніх трендів, нових колекцій та інноваційних проектів. Вже 8 років, з року в рік, виставка є обов'язковим місцем для зустрічей архітекторів і дизайнерів з галузевими фахівцями, виробниками меблів, освітлення та інтер'єрного декору. Кількість учасників на INTERIOR MEBEL 2020 зросла в порівнянні з попереднім роком. Актуальні колекції представили 192 фабрики з Італії, Німеччини, Іспанії, Великобританії, Португалії, Туреччини, Голландії, Польщі, Бельгії, Сполучених Штатів Америки, Чехії та України.
Ми раді бути частиною цієї події.

На виставці Interior Mebel можна було знайти комплексні інтер'єрні рішення: від м'яких меблів до меблів для ванних кімнат, від кухонних композицій, освітлення та інтер'єрного текстилю до керамічної плитки та сантехніки.

Не обійшлося і без новинок: на головній інтер'єрній виставці країни вперше було представлено ексклюзивні кухонні витяжки компанії NORTBERG.

Серед новинок компанія представила унікальні кухонні витяжки Ceramic, Aztek та Tulip в корпусі з венеційської кераміки, різних форм та оздоблення кристалами Swarovski.

Особливу зацікавленість дизайнерів викликали стельові витяжки Grand, Venus CR та Decor CR які своїм дизайном та способом монтажу розширюють поле для творчості, а унікальна турбіна, яку можна монтувати за межами кухонної кімнати вирішить проблему шуму під час роботи витяжки. Тиха кухня це вже реальність!

Нові форми, рішення і кольори не залишили байдужими як професіоналів, так і кінцевих споживачів.

Нам було дуже приємно стати частиною цього заходу. Дякуємо усім хто нас відвідав. Ми впевнені, що будемо Вас дивувати і надалі.

 

Чому
NORTBERG?

 • Швидка
  та безпечна доставка
 • Продукт
  безпосередньо від виробника
 • Гарантія
  якості
 • Гарантійний
  та післягарантійний сервіс

Сторінка використовує файли Cookies