В головній ролі: витяжка туба!

11.03.2020, Витяжки

Наймоднішими, найпопулярнішими і водночас дизайнерськими  є циліндричні витяжки у формі туби! Красива, проста форма туби, виготовленої з високоякісних матеріалів, елегантна та позачасова. Крім того, витяжки циліндричної форми відрізняються відмінною функціональністю. Вони також завдячують своєю популярністю хорошим дизайном. Розроблені за принципом "менше - краще", вони ідеально підходять до сучасних, часто мінімалістичних дизайнів.

Хороший дизайн входить у світ витяжок

Дітер Рамс перерахував свою інноваційність, зручність використання та естетичну цінність серед 10 принципів гарного дизайну. Отже, добре розроблені вироби повинні не тільки користуватися необмеженими технологічними можливостями, бути функціональними, але й красивими. На думку німецького майстра-функціоналіста, справжнє мистецтво полягає у створенні предметів таким чином, щоб кожен продукт був зрозумілим - форма полягає у тому, щоб слідувати функції, а не навпаки. У проектах також не повинно бути місця для випадковості - кожен, навіть найменший елемент, повинен виконувати певну функцію. Гарний дизайн також повинен бути екологічним як на етапі розробки продукту, так і протягом тривалого терміну експлуатації. Дітер Рамс вважав, що хороший дизайн захистить себе - форма повинна бути "найменш дизайнерською з можливих".

Портфоліо Nortberg включає витяжки з туби чотирьох кольорів: позачасовий білий і чорний, оригінальний мідний і дорогоцінне золото. Для класичних інтер’єрів вибирайте чорну витяжку Cylindro. Цей модний колір вигідно гармонує з формою витяжки, завдяки чому він ідеально поєднується з композиціями, наповненими вишуканістю і у вічному стилі. У модній тепер білій кухні чора витяжка стане привабливим елементом, який додасть інтер’єру піднесеного характеру.

Nortberg також подбав про шанувальників лофту та софт лофту. Красивий насичений мідний колір - відмінний вибір для промислових кухонь, в яких панують мінімалізм та економія форми. Витяжки мідного кольору пом'якшують дещо суворий інтер’єр, але він, безумовно, буде одним із ключових героїв усієї композиції. Cylindro Copper і Cylindro Inox рекомендують для промислового дизайну!

Тенденції дизайну інтер’єру змінюються дуже швидко, хоча є форми і кольори, які ніколи не проходять. До них, безумовно, відноситься благородний колір золота. Дорогоцінна руда, що використовується в архітектурі ще з античності, знову знайшла своє місце в інтер’єрах - не тільки в атмосфері гламуру. Золота острівна витяжка - чудовий вибір як для великих, просторих кухонь, відкритих до вітальні, так і для настінної версії для менших площ, які призначені для насолоди та запам'ятовування. Золото в інтер’єрах світить, мерехтить, чудово відбиває природне світло ... створює незвичайну атмосферу! Cylindro Gold від Nortberg - це справді королівська новинка, яка швидко та легко змінить будь-яку кухню, надавши їй позачасовий вигляд.

Хоча принципи гарного дизайну, створені Дітером Рамсом, вже кілька десятків років, вони все ще залишаються напрочуд актуальними. Коли створюються функціональні, красиві та прості об’єкти, їх час не закінчується. Вони не бояться нових мод і змін тенденцій інтер’єру. Вони постійно радують своєю універсальністю, простотою та вишуканістю.

Чому
NORTBERG?

 • Швидка
  та безпечна доставка
 • Продукт
  безпосередньо від виробника
 • Гарантія
  якості
 • Гарантійний
  та післягарантійний сервіс

Сторінка використовує файли Cookies