Назад Назад

Порадник

Порадник
бачити все

Інструкції

Інструкції
бачити все

FAQ - часті питання

FAQ - часті питання
бачити все

Технічна підтримка

В головній ролі: витяжка туба!

11.03.2020, Витяжки

Наймоднішими, найпопулярнішими і водночас дизайнерськими  є циліндричні витяжки у формі туби! Красива, проста форма туби, виготовленої з високоякісних матеріалів, елегантна та позачасова. Вони також завдячують своєю популярністю хорошим дизайном. Розроблені за принципом "менше - краще", вони ідеально підходять до сучасних, часто мінімалістичних дизайнів.

Хороший дизайн входить у світ витяжок

Дітер Рамс відзнчив інноваційність, зручність використання та естетичну цінність серед 10 принципів гарного дизайну. Якісні вироби повинні не тільки характеризуватися технічними можливостями та функціональністю, але й красивими. На думку німецького майстра-функціоналіста, справжнє мистецтво полягає у створенні предметів таким чином, щоб кожен продукт був зрозумілим. Форма полягає у тому, щоб слідувати функції, а не навпаки. У проектах також не повинно бути місця для випадковості - кожен, навіть найменший елемент, повинен виконувати певну функцію. Гарний дизайн також повинен бути екологічним як на етапі розробки продукту, так і протягом тривалого терміну експлуатації. Дітер Рамс вважав, що хороший дизайн захистить себе - форма повинна бути "найменш дизайнерською з можливих".

Портфоліо марки  Nortberg включає витяжки туби чотирьох кольорів: позачасовий білий і чорний, оригінальний мідний і дорогоцінне золото. Для класичних інтер’єрів вибирайте чорну витяжку Cylindro. Цей модний колір вигідно гармонує з формою витяжки, завдяки чому він ідеально поєднується з вишуканими композиціями у сучасному стилі. У модній тепер білій кухні чорна витяжка стане привабливим елементом, який додасть інтер’єру піднесеного характеру.

Виробник також подбав про шанувальників лофту та софт лофту. Красивий насичений мідний колір - відмінний вибір для кухонь в промисловому стилі, в яких панують мінімалізм та економія форми. Витяжки мідного кольору пом'якшують дещо суворий інтер’єр, але вони безумовно стануть  ключовими героями усієї композиції. Cylindro Copper і Cylindro Inox рекомендують для дизайну в промисловому стилі!

Тенденції дизайну інтер’єру змінюються дуже швидко, хоча є форми і кольори, які ніколи не старіють. До них, безумовно, відноситься благородний колір золота. Дорогоцінна руда, що використовується в архітектурі ще з античності, знову знайшла своє місце в інтер’єрах  не тільки в атмосфері гламуру. Острівна витяжка золотого кольору - чудовий вибір як для великих, просторих кухонь, відкритих до вітальні, так і для менеших в настінній версії. Золото в інтер’єрах світить, мерехтить, чудово відбиває природне світло ... створює незвичайну атмосферу! Cylindro Gold від ТМ Nortberg - це справді королівська новинка, яка швидко та легко змінить будь-яку кухню, надаючи їй позачасового вигляду.

Хоча принципи гарного дизайну, створені Дітером Рамсом, вже кілька десятків років, вони все ще залишаються напрочуд актуальними. Коли створюються функціональні, красиві та прості об’єкти, їх час ніколи не закінчується. Вони не бояться нових трендів і змін  у тенденціях інтер’єру. Такі моделі постійно радують своєю універсальністю, простотою та вишуканістю.

Чому
NORTBERG?

 • Швидка
  та безпечна доставка
 • Продукт
  безпосередньо від виробника
 • Гарантія
  якості
 • Гарантійний
  та післягарантійний сервіс

Сторінка використовує файли Cookies